HAKKIMIZDA

"Hakkımızda"

Depar Kauçuk Türkiye’nin Düzce ilinde bulunan bir imalat firmasıdır. Firmamız 2018’de Düzce’de kurulmuştur. Yeni bir firma olmanın yanında 30 seneyi aşkın iş tecrübesine sahip ekipten oluşmaktayız. Sürekli farklı sektörlerde ki sorun ve problemlere çözümler üreten bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Çok çeşitli pazarlarda faaliyetler göstermenin yanında ürettiğimiz ürünlerin büyük bir bölümünü Avrupa’ya ihraç ediyoruz. Depar Kauçuk olarak ekstrüzyon imalatı gerçekleştirirken, kullandığımız hammaddeler; TPE, TPU, TPV, PVC, POM, Poliüretan vb. hammaddelerden üretim yapmaktayız.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini, gerçekleştirdiğimiz ARGE ve ÜRGE faaliyetleri ile destekleyerek, müşteri talep ve beklentilerini üst seviyede karşılayan, Ülkemize katma değer sağlayan ürünler üretmektir.

Türkiye’nin sektöründe bir numaralı, en güvenilir ve en saygın kuruluşu olmak, ayrıca üstün nitelikli ürün ve hizmetler sunarak uluslararası pazarlarda sürekli tercih ve takip edilen bir kuruluş olmak.

Login

Lost your password?